Elektromechanika

naprawy rozruszników, klimatyzacji i instalacji elektrycznych..

więcej

Mechanika

naprawy silników benzynowych oraz diesel, wymiany pasków rozrządu..

więcej

Elektronika

usuwanie programowe
i mechaniczne filtra cząstek stałych FAP, DPF..

więcej

 

 

 

Nasza firma istnieje od 1995 roku. Głównie kładziemy głównie nacisk na wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm i fachowość.

W zależności od potrzeb klienta i zasobności jego portfela jesteśmy w stanie doradzić, jakie części zamienne można zastosować do naprawy. Odpowiemy na pytania, czy muszą to być części oryginalne, czy też można zastosować części zamienne, które również posiadające gwarancję jakości.

Nasze realizacje (materiał zdjęciowy):

Poradniki filmowe

 

Sprawdzanie stanu tarcz oraz klocków hamulcowych

Bezpieczeństwo kierowcy zależy od sprawności układu hamulcowego. Wymiana tarczy hamulcowej zależna jest od jej stanu powierzchni i grubości. Zobacz film.

Wymiana opon

Wymiana opon w autach ma duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kiedy należy się za to zabrać? Gdy zdecydujemy się zmienić obuwie na letnie, to samo powinniśmy zrobić z oponami. Zobacz film.

Przegląd układu hamulcowego
Zalecamy wykonywać tę czynność rokrocznie. Jednak nie należy poprzestawać tylko i wyłącznie na obsłudze okresowej. Wskazane jest sprawdzanie hamulców podczas każdego zdejmowania kół lub gdy dostrzeżemy niepokojące objawy naszego auta, np: wycieki płynu hamulcowego, ściąganie podczas hamowania.